Prekių grąžinimas

Klientas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Klientui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių, t.y teisė atsisakyti sutarties negalioja:

  • sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  • sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo Kliento prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.

Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Klientas Pardavėjui praneša užpildydamas el. prašymo formą. Gavęs Kliento prašymą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.

Norėdamas grąžinti tinkamos kokybės prekę, Klientas turi:

  1. susisiekti su Pardavėju el. paštu info@kapitonolobiai.lt. Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos;
  2. paaiškinti prekės grąžinimo priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą.

Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Pirkinių krepšelis